KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12332048
nr 1233 2048
Svend Nielsen
(1908-1993), Danmark
Oljemålning, Gårdsauktion. Signerad. Olja på duk, 62x97 cm
Svend Nielsen, dansk bildkonstnär född 1908, död 1993.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 februari 2019
kl 19:02:22
150 kr